Zobacz wszystkie

odc. 8 | Pogadajmy o chatbotach i ich zastosowaniu w biznesie

Zapraszamy na odcinek 8. o czatbotach w biznesie. W naszym wywiadzie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się dwie osoby, które współpracują przy wdrożeniach tej usługi – Barbara Tatar (E-commerce Product Manager w Asseco Business Solutions) oraz Maciej Stanusch (Project Manager w firmie Sovva S.A.), zaangażowany w tworzenie czatbotów od kilkunastu lat w przedsiębiorstwie dostarczającym czatboty i voiceboty oparte o sztuczną inteligencję.

E-commerce

    Przekonaj się, jak działa #więcejniżerp!

    Napisz do nas wiadomość lub tylko zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko się da!
    Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: