Asseco Business Solutions pomaga zarządzać produktami Canpol Babies

Dodano: 27.10.2011

Asseco BS wdrożyło najnowszą wersję systemu ERP do zarządzania przedsiębiorstwem w firmie Canpol Sp. z o.o., która jest liderem na polskim rynku akcesoriów dla niemowląt. Celem implementacji było usprawnienie dotychczas użytkowanego programu oraz rozszerzenie zakresu jego funkcjonalności.

więcej

Nowe możliwości Platformy Wymiany Danych Handlowych od Asseco Business Solutions

Dodano: 19.10.2011

Asseco Business Solutions wprowadziło do Platformy Connector nowe usługi - VMI oraz Kategoria. Rozwiązanie, wchodzące w skład  rodziny rozwiązań mobilnych Asseco BS, stanowi uniwersalną platformę integracyjną umożliwiająca wymianę danych handlowych pomiędzy partnerami handlowymi.

więcej

Mobile Touch - nowy wymiar mobilności od Asseco Business Solutions

Dodano: 14.10.2011

Oferta rozwiązań mobilnych Asseco BS powiększyła się o dotykowy system mobilny klasy SFA/CRM. Aplikacja Mobile Touch przeznaczona jest do pracy na urządzeniach mobilnych, w tym na tabletach i smartfonach działających w oparciu o systemy operacyjne iOS (Apple) oraz Android.

więcej

System mobilny Asseco Business Solutions w Europlant PhytoPharm

Dodano: 29.09.2011

Firma Europlant PhytoPharm, producent i dystrybutor znanych w Polsce i Europie leków oraz preparatów roślinnych, zdecydowała się na przedłużenie umowy z Asseco Business Solutions S.A. na użytkowanie rozwiązania klasy SFA wspomagającego działania sprzedażowe w terenie.  

więcej

Asseco WAPRO pomaga zarządzać salonem z artykułami wyposażenia wnętrz

Dodano: 22.09.2011

Firma Eurostandard Spółka Jawna, właściciel salonu oferującego płytki ceramiczne, armaturę łazienkową, oświetlenie, drzwi oraz panele podłogowe, wybrała komplet aplikacji Asseco WAPRO wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem.

więcej

Umowa Asseco Business Solutions z Platinum Oil

Dodano: 15.09.2011

Asseco BS podpisało umowę z Platinum Oil na wdrożenie oraz utrzymanie systemu mobilnej sprzedaży Mobile Preselling. Nowy klient Asseco BS zajmuje się dystrybucją olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych, kosmetyków i chemii samochodowej marki ORLEN OIL.

więcej