Umowa Asseco Business Solutions z PAGO

Dodano: 07.07.2011

Firma PAGO podpisała umowę z Asseco BS na utrzymanie użytkowanych systemów informatycznych klasy ERP. Przedmiotem kontraktu jest świadczenie przez Asseco BS szeregu usług związanych z bieżąca obsługą rozwiązań Asseco Softlab ERP.

więcej

System Connector Enterprise Asseco BS usprawnił współpracę PTK Centertel z dystrybutorami

Dodano: 28.06.2011

Asseco BS zakończyło wdrożenie platformy Connector Enterprise w firmie Polska Telefonia Komórkowa Centertel, będącej operatorem marki Orange w Polsce. Celem implementacji było usprawnienie komunikacji między firmą PTK Centertel a współpracującymi z nią dystrybutorami.

więcej

System mobilny Asseco Business Solutions w Kotanyi Polonia

Dodano: 21.06.2011

Firma Kotanyi Polonia Sp. z o.o., jeden z liderów na rynku przypraw w Polsce, zdecydowała się na współpracę z Asseco Business Solutions S.A. w zakresie wdrożenia najnowszej klasy aplikacji klasy SFA (Sales Force Automation).

więcej

iSoftlab, czyli rewolucja w dostępie do systemu ERP – obieg dokumentów w telefonie komórkowym

Dodano: 14.06.2011

Asseco BS wprowadziło do swojej oferty mobilną aplikację iSoftlab. Za jej pomocą - i przy wykorzystaniu smartfona pracownicy będą mieli możliwość m.in. podglądu oraz akceptacji faktur, zamówień czy wniosków urlopowych o każdej porze i z dowolnego miejsca na świecie.

więcej

Asseco Business Solutions Partnerem IV edycji konkursu pt. Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju

Dodano: 10.06.2011

Asseco BS po raz trzeci z rzędu pełni funkcję Partnera prestiżowego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Celem przedsięwzięcia jest promocja projektów funkcjonujących w różnych obszarach życia społecznego i gospodarczego w Polsce.

więcej

System wymiany danych u producenta słodyczy: rozwiązanie Asseco Business Solutions w firmie Perfetti Van Melle Polska

Dodano: 09.06.2011

Asseco BS rozpoczyna wdrożenie rozwiązania Connector Enterprise w firmie Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o., będącej jednym z największych producentów słodyczy w Polsce. Celem implementacji jest usprawnienie zarządzania łańcuchem dostaw na rynku słodyczy.  

więcej