Asseco BS gotowe na nowe stawki podatku VAT

Dodano: 11.10.2010

Asseco BS, w związku z nowelizacją przepisów o podatku VAT, zaktualizowało produkty skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw - Asseco WAPRO.

więcej

Asseco Business Solutions wdrożyło system Mobile Preselling dla kanału Handlu Nowoczesnego Perfetti Van Melle Polska

Dodano: 05.10.2010

Asseco BS, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw oraz lider na rynku rozwiązań mobilnych, zakończyła wdrożenie mobilnego systemu Mobile Preselling  dla kanału handlu nowoczesnego w firmie Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.

więcej

Asseco Business Solutions podpisuje umowę na wdrożenie rozwiązania ERP w firmie Mirex Sp. z o.o.

Dodano: 25.08.2010

Umowa pomiędzy Asseco Business Solutions i firmą Mirex Sp. z o.o. obejmuje uruchomienie rozwiązania wspierającego kompleksowe zarządzanie całością przedsiębiorstwa, opartego na systemie Asseco Softlab ERP.

więcej

Asseco Business Solutions: platforma B2B w stacjach obsługi pojazdów Service Master i myjniach Wash Master

Dodano: 25.08.2010

Wdrożenie rozwiązań Asseco BS, ma na celu poprawę jakości obsługi partnerów biznesowych oraz zwiększenie efektywności pracy doradców serwisowych. Rozwiązanie umożliwi klientom składanie zamówień oraz informację o statusie realizacji przez 24 h na dobę.

więcej

Asseco Business Solutions rozszerzył współpracę ze spółką p.w. eksport-import Hestia

Dodano: 12.08.2010

Rozszerzenie funkcjonalności użytkowanego systemu Asseco Safo ERP o moduł HR, ma na celu podniesienie jakości i sprawności narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie oraz efektywne obniżenie kosztów.

więcej

Asseco Business Solutions: kolejna umowa z firmą Świtalski & Synowie s.a.

Dodano: 05.08.2010

Implementacja rozwiązania ma na celu umożliwienie realizacji zleceń w sektorze produkcyjnym, w związku z rozszerzeniem działalności Świtalski i Synowie w obszarze budownictwa mieszkaniowego i usługowego.

więcej