Asseco Business Solutions 7 Giełdową Spółką Roku 2008

Dodano: 18.02.2009

Asseco Business Solutions (Asseco BS) zajęło 7 miejsce w rankingu „Giełdowa Spółka Roku" zorganizowanym przez dziennik „Puls Biznesu".

więcej

Sukces wdrożenia w grupie Internity

Dodano: 17.02.2009

W notowanej na NewConnect spółce Internity S.A. oraz jej spółce zależnej - Prodesigne zakończone zostało wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP Softlab SQL, dostarczanego przez Asseco Business Solutions S.A.

więcej

Asseco Business Solutions wspiera szczypiornistów

Dodano: 29.01.2009

Asseco Business Solutions (Asseco BS) jest sponsorem technicznym Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn, która po emocjonującym meczu z Norwegami awansowała do półfinału tegorocznych mistrzostw świata.

więcej

Asseco Business Solutions sięga za granicę

Dodano: 28.01.2009

Wdrożenie systemu safo.retail w sklepach KOMFORT w Czechach jest jednym z najnowszych osiągnięć Asseco Business Solutions (Asseco BS). System ten to nowoczesne rozwiązania dedykowane sieciom handlowym. Zakończenie implementacji zaplanowano na 1 kwietnia br.

więcej

Asseco Business Solutions zdobywcą tytułu „Gazeli Biznesu 2008”

Dodano: 23.01.2009

W IX edycji rankingu „Gazele Biznesu" Asseco Business Solutions (Asseco BS) zajęło 5 miejsce w regionie lubelskim wśród 136 firm. „Gazele Biznesu" to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw z sektora MSP.

więcej

Student Uniwersytetu Jagiellońskiego Mistrzem Polski w Programowaniu

Dodano: 08.01.2009

Alan Meller, student najstarszej w Polsce uczelni, został zwycięzcą III Internetowych Mistrzostw Polski w Programowaniu. Zawody przyciągnęły aż 1794 uczestników, co jest wynikiem rekordowym w stosunku do lat poprzednich.

więcej