Asseco WAPRO wspiera hiszpańskiego dystrybutora farb i lakierów w Polsce

Dodano: 10.01.2012

Barpimo Polska, filia znanego na całym świecie hiszpańskiego producenta oraz dystrybutora farb i lakierów, wdrożyła u siebie oprogramowanie Asseco WAPRO. Rozwiązanie składające się z szeregu wyspecjalizowanych modułów pozwoliło na optymalizację działań w wielu obszarach działania.

więcej

System mobilny Asseco BS w USP Zdrowie

Dodano: 13.12.2011

Działająca w sektorze ochrony zdrowia firma USP Zdrowie Sp. z o.o. zdecydowała się na przedłużenie umowy z Asseco Business Solutions S.A. na użytkowanie rozwiązania klasy SFA wspomagającego działania sprzedażowe w terenie.  

więcej

Lisner rozszerza współpracę z Asseco Business Solutions

Dodano: 06.12.2011

Firma Lisner, znany producent przetworów rybnych, przedłużyła umowę z Asseco BS na użytkowanie mobilnego systemu klasy SFA wspomagającego zarządzanie terenowymi siłami sprzedaży. Kontrakt zakłada również rozszerzenie funkcjonalności aplikacji o obsługę tradycyjnego kanału sprzedaży.

więcej

Oprogramowanie Asseco WAPRO w placówkach medycznych NZOZ ENDOTERAPIA

Dodano: 30.11.2011

Firma KiD, dystrybutor oprogramowania Asseco WAPRO, zakończyła wdrożenie rozwiązania informatycznego „ENDI" wspomagającego obsługę pacjentów i procedur medycznych w NZOZ ENDOTERAPIA. Uruchomiony system działa w oparciu o program informatyczny WF-Mag.

więcej

System Asseco BS pomaga zarządzać grupą ponad 8 tysięcy pracowników McDonald’s Polska

Dodano: 22.11.2011

Asseco BS zakończyło etap startu produkcyjnego najnowszej wersji systemu Asseco HR wspomagającego zarządzanie personelem w firmie McDonald's w Polsce. Dzięki temu firma zyskała nowoczesne narzędzie wspomagające kluczowe procesy w obszarze kadr oraz płac.

więcej

Nowości w oprogramowaniu Asseco WAPRO dla małych i średnich firm

Dodano: 16.11.2011

Komplet aplikacji do zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem Asseco WAPRO został wzbogacony o nowe, zaawansowane funkcjonalności, których celem jest usprawnienie procesów biznesowych w firmach użytkujących lub planujących zakup systemów.

więcej