Zobacz wszystkie

odc. 7 | Inteligentne systemy ERP, czyli sztuczna inteligencja AI w biznesie

W odcinku siódmym Dobrego Podcastu o Biznesie rozmawiamy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w systemach ERP. Dowiesz się z niego m.in.: jakie korzyści firmy mogą czerpać dzięki oprogramowaniu ERP opartego o AI, dlaczego warto stosować taką technologię oraz jaki potencjał biznesowy tkwi w sztucznej inteligencji. W temat wprowadzi nas Dariusz Kuśmierek, pełniący funkcję Dyrektora Działu Produkcji Systemów ERP w Asseco Business Solutions.

Sztuczna inteligencja

    Przekonaj się, jak działa #więcejniżerp!

    Napisz do nas wiadomość lub tylko zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko się da!
    Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: