rodo_top

Ochrona danych osobowych

Zapoznaj się z Polityka Ochrony Danych Osobowych Asseco Business Solutions S.A. oraz informacjami administratora o przetwarzaniu danych osobowych.
Zobacz dokumenty
Polityka Ochrony Danych Osobowych Asseco Business Solutions S.A.
Zestaw reguł, jakie muszą być przestrzegane przez Asseco Business Solutions S.A. w celu zapewnienia prawidłowej ochrony danym osobowym, z uwzględnieniem wymagań RODO. Wersja 1.0; obowiązuje od dnia 2 lipca 2018; podstawa obowiązywania: Uchwała Zarządu Asseco BS z dnia 2 lipca 2018 r.

Zobacz dokument
Informacja administratora o przetwarzaniu danych osobowych
Przetwarzamy Twoje dane osobowe

Administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my – Asseco Business Solutions S.A. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z ich przetwarzaniem przez naszą firmę, znajdziesz w poniższym dokumencie. Inspektorem ochrony danych jest Pani Ewa Iwanko, adres kontaktowy: odo@assecobs.pl.

Zobacz dokument

  Umów się na prezentację rozwiązań
  lub zapytaj o szczegóły

  Napisz do nas wiadomość lub tylko zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko się da!
  Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
  * Pola wymagane

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: