Safo jERP

to nowa aplikacja dostępowa posiadająca
dotychczasowe funkcjonalności systemu Safo ERP
i korzystająca z tej samej bazy danych Oracle.

  • Nowoczesny, przejrzysty interfejs kompatybilny z monitorami 4K
  • Nowe funkcjonalności w obszarze finansowo-księgowym
  • Szybkie i bezproblemowe wdrożenie
  • Gwarancja wieloletniego wsparcia i rozwoju

Pobierz broszurę

3screensSafo

Nowe funkcjonalności Safo jERP

safofoto13922

Nowe funkcjonalności Safo jERP

Skalowalność okien
Nowe możliwości w obszarze sortowania danych
Generowanie raportów z danych prezentowanych w aplikacji
Spotlight – szybki dostęp do danych
Moduł powiadomień
Integracja z innymi produktami Asseco BS
Moduł delegowania zadań
Bezpośredni dostęp do danych statystycznych (GUS, VIES, aktywny podatnik)
Łatwiejsza integracja z innymi aplikacjami J2EE
Gwarancja kompatybilności z najnowszymi produktami Oracle
Broszura informacyjna
Broszura informacyjna

Korzyści z wdrożenia Safo jERP

Architektura
trójwarstwowa
Dzięki niej do aplikacji zalogować może się każda stacja robocza, która znajduje się w otoczeniu sieciowym serwera aplikacji.
Przejrzysty
interfejs
Poprawa przejrzystości i uporządkowania wizualnego aplikacji. Dodanie m.in. mechanizmu szybkiego wyszukiwania.
Łatwość integracji
Łatwiejsza integracja z innymi aplikacjami J2EE oraz gwarancja kompatybilności z najnowszymi produktami Oracle.
Mechanizm eksportów
Eksport z każdego bloku danych aplikacji do pliku xls w dwóch konfiguracjach: podstawowej – dane widoczne w bloku głównym oraz rozszerzonej – wszystkie dane z formatki.

Większość naszych
klientów już przeszła
na Safo jERP

Broszura informacyjna nt. Safo jERP

Mariusz Tupaj

Wdrożenie Safo jERP pozwoliło nam na przejście z pracy terminal serwerowej na pracę lokalną na stacjach roboczych. Dzięki temu mogliśmy zrezygnować z utrzymywania farmy terminali i jej administracji, co przyczyniło się do zmniejszenia kosztów. Oprócz zagwarantowania bezpieczeństwa i redukcji kosztów nowy system zapewnił nam także usprawnienia funkcjonalne. Dla przykładu funkcjonalność powiadomień o istotnych faktach biznesowych poprawiła przepływ informacji logistycznych, co wpływa na szybszą realizację zamówień. Mimo że system Safo jERP by Asseco musiał być wdrożony w aż 80 salonach to całość procesu przebiegła niezwykle sprawnie i udało się ukończyć wdrożenie w ciągu 7 miesięcy, w zakładanym terminie. Przejście na nowy system odbyło się bardzo płynnie z racji, że mogliśmy pracować równolegle ze starym systemem.

Jerzy Szeligowski

Oprócz samego przejścia na Safo jERP podnieśliśmy też bazę danych Oracle do najnowszej wersji i jednocześnie wymieniliśmy sprzęt, co pozwoli na bezproblemową pracę i dalszy rozwój naszej firmie. Wdrożenie Safo jERP dało nam poczucie bezpieczeństwa systemowego i sprzętowego na kolejne lata, dzięki czemu zmniejszyliśmy ryzyko przestojów do minimum. Co dla nas niezwykle istotne, przejście na nowy system przebiegło niezwykle szybko i całkowicie bezproblemowo, angażując minimum personelu po naszej stronie, a dzięki możliwości pracy na dwóch systemach równolegle w trakcie wdrożenia nie mieliśmy żadnego przestoju, co dało poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Tomasz Mikuła

Oprócz zagwarantowania bezpieczeństwa nowy system zapewnił nam także usprawnienia funkcjonalne i zdecydowanie poprawił komfort pracy użytkowników. Przejście na Safo jERP odbyło się bardzo płynnie z racji, że mogliśmy pracować równolegle ze starym systemem. Nasi pracownicy zdecydowanie doceniają ergonomię pracy w nowym systemie i jego nowoczesny interfejs. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy inwestycję w Safo jERP by Asseco, nie tylko z uwagi na kwestię bezpieczeństwa, ale również ze względu na dodatkowe korzyści jak np. poprawa wydajności pracy.

Łukasz Komierowski

Dzięki wdrożeniu Safo jERP staliśmy się posiadaczami stabilnego systemu opartego o dotychczasową bazę danych, nie tracąc przy tym żadnych funkcjonalności, które przez lata rozwijały i ubogacały nasz dotychczasowy system Safo.biz. Poza poprawą komfortu pracy, który zyskaliśmy dzięki pełnej skalowalności okien systemu, Safo jERP dostarcza nam również nowe możliwości dla użytkowników końcowych m.in. udostępnia nowe mechanizmy sortowania, eksporty danych do arkusza Excel z każdego okna aplikacji czy generowanie plików .pdf z każdego wydruku dokumentu. Ponadto zyskaliśmy wiele ciekawych funkcjonalności i ulepszeń w obszarze modułów finansowo-księgowych systemów.

Zenon Wojas

Przejście na nowy system zmotywowało nas do wymiany infrastruktury na nowocześniejszą, co znacznie usprawniło pracę całej firmy. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki nowej wersji bazy danych nie mamy najmniejszych problemów z rozwojem aplikacji. Jednocześnie, z uwagi na to, że Safo jERP zachowuje workflow starej wersji aplikacji, mogliśmy przejść na nowy system praktycznie bez szkoleń, co znacznie usprawniło cały proces.

BRWlogo
bokarologo
bizealogo
maszaplogo
ad-gordon-logo

    Przekonaj się, jak działa #więcejniżerp!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: