Zobacz wszystkie

platforma e-Commerce

Automatyka przemysłowa w e-Commerce

Dowiedz się, jakim wyzwaniom musieliśmy sprostać podczas wdrożenia Platformy e-Commerce w firmie ASTAT Sp. z o.o.

case study ASTAT ecommerce
Branża Automatyka przemysłowa
Użytkownicy Klienci biznesowi
System platforma e-Commerce

Stabilny i znany dystrybutor produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej, energetyki i miernictwa, systemów pomiarowych i EMC, firma ASTAT Sp. z o.o. wdrożyła Platformę e-Commerce by Asseco i osiągnął swój strategiczny cel, jakim było uwolnienie zasobów ludzkich oraz sprostanie wymaganiom klientów, którzy potrzebowali dostępu do aktualnych cen i stanów magazynowych, również poza godzinami pracy firmy. Poznajcie szczegóły tego wdrożenia.

    Przekonaj się, jak działa #więcejniżerp!

    Napisz do nas wiadomość lub tylko zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko się da!
    Podanie informacji w formularzu oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych dotyczących towarów i usług drogą elektroniczną od Asseco Business Solutions S.A. jest dobrowolne, ale niezbędne do ich otrzymania. Przed wyrażeniem zgody prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: