Asseco BS usprawniło zarządzanie personelem w Karlik Elektrotechnik

Dodano: 06.09.2011

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o., ogólnopolski producent osprzętu elektroinstalacyjnego, zdecydowała się na wdrożenie nowej wersji systemu pozwalającego na zarządzanie zasobami ludzkimi Asseco HR. Dzięki temu klient Asseco BS zyskał nowe, dodatkowe funkcjonalności.

więcej

Asseco Business Solutions w słodkiej Fabryce Przyjemności – wdrożenie Modułu Magazynkowego w firmie E. Wedel

Dodano: 30.08.2011

Asseco BS  wdrożyło nowatorskie rozwiązanie wspomagające obsługę magazynków materiałów promocyjnych i reklamowych w firmie E. Wedel sp. z o.o. System powstał w oparciu o pomysł specjalistów z Wedla, chcących usprawnić ważne procesy biznesow.

więcej

Asseco Business Solutions rozpoczyna współpracę z Metsa Tissue Poland

Dodano: 23.08.2011

Asseco BS podpisało umowę z firmą Metsa Tissue Poland Sp. z o.o. na wdrożenie platformy Connector Enterprise. Rozwiązanie umożliwi znanemu producentowi artykułów higienicznych dostęp do informacji o sprzedaży oraz bieżącym poziomie zapasów u dystrybutorów.  

więcej

Oprogramowanie Asseco WAPRO usprawnia zarządzanie sprzedażą i magazynem w Masarni Tradycyjnej Wiejska Chata

Dodano: 28.07.2011

Producent tradycyjnych wędlin, masarnia Wiejska Chata z Chodzieży, wdrożył oprogramowanie Asseco WAPRO WF-MAG do zarządzania sprzedażą i magazynem. System został dopasowany do specyficznych potrzeb Klienta.  

więcej

Asseco Business Solutions wdraża technologie wirtualizacyjne w BNP Paribas Banku Polska

Dodano: 19.07.2011

Asseco BS wdrożyło technologie wirtualizacyjne Citrix Systems w BNP Paribas Banku Polska SA. W wyniku implementacji rozwiązań, podyktowanej fuzją Fortis Banku Polska z Dominet Bankiem, pracownicy połączonych instytucji otrzymali dostęp do wszystkich kluczowych aplikacji i zasobów informatycznych wymaganych do realizacji zadań biznesowych.

więcej

Asseco Business Solutions usprawnia zarządzanie siecią przedstawicieli medycznych Vitis Pharma

Dodano: 12.07.2011

Firma Vitis Pharma Sp. z o.o., dostawca znanych na rynku farmaceutyków, przedłużyła umowę z Asseco BS na utrzymanie systemu mobilnego klasy SFA. Zadaniem rozwiązania jest wspomaganie zarządzania siecią przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych.

więcej