e-commerce

platforma
e-commerce

Platforma sprzedaży internetowej to rozwiązanie
dla nowoczesnej i spersonalizowanej sprzedaży online.

 • Ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu Platformy e-Commerce
 • Różne modele biznesowe na jednej platformie (B2B, B2C, B2M i inne)
 • Rozwiązanie dedykowane dla różnych branż w modelu Saas
 • Platforma dostosowana do urządzeń mobilnych
Zapytaj o szczegóły
ecommercetop1432
e-Commerce Standard
dla małych i średnich biznesów
Gotowe rozwiązanie e-Commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw niewymagające długiego procesu wdrożeniowego, które współpracuje z naszym systemem WAPRO ERP.
Darmowe 30 dni testowe.
Wybierz e-Commerce Standard
wapro_hybrid_600px
e-Commerce Enterprise
dla dużych biznesów
Rozwiązanie klasy enterprise, które integruje się ze wszystkimi systemami ERP, bez limitów danych. Platforma posiada ogromny zakres modułów i funkcjonalności dostępnych od ręki.
Wybierz e-Commerce Enterprise
Conectro b2b - enterprise (1)

Jakie modele biznesowe możesz zrealizować,
dzięki Platformie e-Commerce?

Business to business (B2B)
Business to many (B2M)
Direct to Store (D2S)
Business to consumer (B2C)
Direct to consumer (D2C)
Click & Collect
ecommerceb2b30222

Udane relacje biznesowe z kontrahentami

Rozwiązanie B2B oferuje szereg funkcjonalności niezbędnych przy współpracy biznesowej, takich jak: minima logistyczne, indywidualne cenniki, limity kupieckie czy szablony zamówień.

Wspomaga obsługę przedsprzedażową, transakcyjną i posprzedażową oraz zapewnia wsparcie dla call center, przedstawicieli handlowych oraz pracowników BOK.

Umów się na prezentację
e-commerce dla branży budowlanej

Sprzedawaj konsumentom i kontrahentom

W tym modelu zarządzasz sprzedażą dla konsumentów i klientów firmowych na jednej platformie, w jednym miejscu, a co za tym idzie pozycjonujesz jeden sklep.

Oszczędzasz przez to czas i pieniądze oraz w szybki i prosty sposób zaczynasz sprzedaż w nowym segmencie rynku.

Umów się na prezentację
D2S-direct portal (1)

Docieraj z ofertą bezpośrednio do sklepów

Platforma e-Commerce umożliwia realizację procesu transakcyjnego w bezpośredniej sprzedaży producentów do sklepów.

W procesie D2S ważne są 3 elementy:

 • proces zamawiania (transakcyjny) z rekomendacjami produktów,
 • digital merchandising (raportowanie stanu półki i dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów na półce)
 • integracja wymiany danych z systemami SFA oraz ERP (producenta, dystrybutorów/hurtowni).
Umów się na prezentację
Direct to consumer (1)

Buduj relacje z klientami online!

Rozwiązanie B2C posiada integracje z serwisami opinii, porównywarkami produktów i social media. Jest zintegrowane z SMS API, posiada własny newsletter i program lojalnościowy.

Platforma B2C posiada wiele opcji tworzenia promocji, rabatów, ofert, generowania kodów promocyjnych. Znajdziesz tu rzeczy najważniejsze dla konsumentów.

Umów się na prezentację
Direct to consumer (D2C) (1)

Sprzedawaj bezpośrednio do konsumentów

Platforma e-Commerce umożliwia producentom zaangażowanie klientów w interakcję z marką oraz zbudowanie lojalności wobec brandu.

Dzięki modelowi Direct to Consumer producenci lepiej promują swoje produkty, a poprzez monitorowanie zachowania klientów skuteczniej poznają ich potrzeby. Często klienci stają się ambasadorami marki, poprzez budowanie z nimi długoterminowych i bezpośrednich relacji.

Umów się na prezentację
Click & Collect (1)

Omnichannel dla sieci handlowych

Platforma e-Commerce umożliwia działanie w modelu omnichannel, w którym sprzedaż offline (realizowana w sklepach stacjonarnych) została uzupełniona o kanał sprzedaży online.

Klient może dobrze poznać Twoje produkty w dogodnym dla siebie czasie, kupić je przez Internet i odebrać np. po drodze z pracy, nie ponosząc kosztów przesyłki i znacznie skracając czas oczekiwania na towary.

Umów się na prezentację

e-Commerce
dla różnych branż

Nasi klienci działają w różnych branżach, dlatego dopasowujemy platformę do realiów biznesowych i specyfiki danego przedsiębiorstwa.

branzabudowlana11621
branzaelektrotechniczna11621
ecommerce-alkoholowa
fmcg23621
e-commerce dla innych branz (1)

Dobry podcast o biznesie w e-Commerce

Posłuchajcie podcastów, w których dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem naszym oraz naszych klientów i partnerów .

e-Commerce dla wymagających branż czyli czy e-Commerce jest dla wszystkich
Cyfryzacja cyfrowego, czyli e-Commerce bez papieru
Efekt WOW w e-Commerce B2B

Platforma e-Commerce jest dostępna
w dwóch liniach: Standard oraz Enterprise

Wersja Standard posiada gotowy pakiet rozwiązań e-Commerce i zintegrowana jest z naszym systemem WAPRO Mag.

W przypadku bardziej zaawansowanych wymagań wersja Enterprise pozwala precyzyjnie dostosować platformę do specyficznych potrzeb i można ją zintegrować z dowolnym systemem ERP.

Dołącz do firm, które rozwijają swój biznes z Asseco BS

Zobacz case study Grupy Żywiec

Olga Zając

GRUPA ŻYWIEC

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie portalu online od Asseco Business Solutions ze względu na jego bogaty zakres funkcjonalny, wygodę użytkowania oraz możliwość nieustannego rozwoju zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku.
Dzięki otwartości i elastycznemu podejściu Asseco Business Solutions, wszystkie nasze potrzeby zostały w pełni zrealizowane.

Izabela Pająk

Platforma e-Commerce by Asseco spełniła nasze wymagania w stu procentach. Rozwiązanie pozwoliło współpracującym z nami operatorom vendingowym na szybkie i wygodne składanie zamówień za pomocą portalu www, dzięki czemu znacząco skrócił się proces i czas zamawiania naszych produktów.

Michał Szczepaniak

L’Oréal Polska Sp. z o.o.

Wybraliśmy rozwiązanie e-Commerce by Asseco ze względu na jego jakość, elastyczność i odpowiadający nam zakres funkcjonalny, a także możliwość łatwego rozwoju serwisu w przyszłości. Znaczenie miał też fakt, że posiadamy pozytywne doświadczenia we współpracy z Asseco Business Solutions na zagranicznych rynkach.

StylAuto

Dzięki współpracy z firmą Asseco Business Solutions S.A. osiągnęliśmy zamierzone cele, a nasza obecność w Internecie w nowej odsłonie została doceniona przez naszych partnerów biznesowych oraz klientów detalicznych.

Krzysztof Stepczuk

LUBAR S.A.

“Platforma e-Commerce od Asseco to kolejny krok naszej wieloletniej współpracy. Dzięki swojej rozbudowanej funkcjonalności oraz możliwościom dostosowania się do wymagającej specyfiki branży budowlanej, dotarliśmy do szerokiego grona nowych odbiorców, zarówno tych z segmentu sprzedaży detalicznej (B2C), jak i partnerów biznesowych (B2B).
Rozwiązania z zakresu e-commerce od Asseco spełniły nasze oczekiwania i otwarły nas ze sprzedaży lokalnej do ogólnokrajowej, a także zagranicznej.”

Jakub Owczarczyk

BAGSTAR

“Platforma B2B, którą wdrożyliśmy 8 lat temu,pozwoliła nam na łatwe zarządzanie asortymentem i zamówieniami, a także zapewnienie naszym klientom najlepszej obsługi.
Wapro Mobile dla przedstawicieli handlowych umożliwił nam utrzymanie kontaktu z odbiorcami i sprawne realizowanie zamówień na odległość.

Sylwester Stalke

NIKOCHEMIA

“Lubię rozwiązania, które pozwalają mi na szybkie załatwienie sprawy. Szukałem rozwiązania, które przyspieszy moją pracę. Wapro Hybrid jest takim rozwiązaniem. Próbowałem różnych programów biurowo-magazynowych i dla mnie Wapro Hybrid jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do moich potrzeb i preferencji. Zatrudniony nowy handlowiec opanował program w tydzień, co bardzo oszczędziło nasz czas i pieniądze.”

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!

  Umów się na prezentację rozwiązań
  lub zapytaj o szczegóły

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług związanych z działalnością Asseco Business Solutions S.A., w tym w formie newsletterów, na podane przeze mnie dane kontaktowe: